KONST / Litografier / Färglitografi 11525534
nr 1152 5534
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 89/199, träd, motivet: 18x14
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:55:08
100 kr
200 kr
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman